
Жіноча сумочка через плече УЦІНКА чорна прямокутна сумка на ланцюжку
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: К458у
+380 (93) 058-23-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумочка
Жіноча сумочка — невіддільний аксесуар сучасної дівчини. Сумка виготовлена з якісної штучної шкіри середньої жорсткості. Сумочка має одне відділення та ручку на ланцюжку. До комплекту входить знімний плечовий ремінь. Сумочка компактна та містка. У неї без проблем влізе телефон, гаманець, ключі та інші необхідні речі. А стильний і неповторний дизайн зроблять цю сумочку чудовим доповненням до Вашого гардероба. Ця сумочка чудово підійде як подарунок.
Розміри:
- довжина: 20 см,
- висота: 14 см,
- ширина: 7 см,
- знімний плечовий ремінь: 112 см.
Колір: чорний.
Товар з уцінкою. Сумочка трохи прим'ята (див. фото)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴





