Жіноча сумочка
Жіноча сумочка - невід'ємний аксесуар сучасної дівчини. Сумка виготовлена з якісно штучної шкіри. Ця сумка має одне основне відділення. Відділення застібається блискавкою. Сумочка компактна і містка. В неї без проблем влізе телефон, гаманець, ключі та інші необхідні речі. А стильний і неповторний дизайн зроблять цю сумочку відмінним доповненням до Вашого гардеробу. Ця сумочка чудово підійде в якості подарунка.
Розміри:
- ширина: 21,5 см,
- висота: 13 см,
- Товщина: 7,5 див.
Колір: чорний.
Товар з уцінкою. Сумочка трохи прим'ята (див. фото)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴





