
Авто органайзер для багажника автомобіля 30 х 29 х 15 см ящик у багажник складаний автомобільний сумка
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: АВ517
+380 (93) 058-23-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер для багажника — ідеальне рішення для зберігання інструментів, аксесуарів, різних ганчірочок та інших потрібних предметів. Завдяки місткості в сумку можна скласти всі необхідні речі та організувати лад у багажнику авто. Усі потрібні предмети в одному місці — це зручно та звільняє місце в багажнику Вашого авто. Органайзер-саквояж легко можна розібрати та зібрати. На кришці є ручка для зручного перенесення. Так само кришка фіксується за допомогою липучки.
Якщо автоорганайзер не використовується, то його можна розібрати до плоского стану, скласти навпіл, у такий спосіб заощадивши місце.
Також можна використовувати цей органайзер для гаража, комори, офісу.
Характеристики:
- Складана сумка в багажник машини
- Розміри: 30 х 29 х 15 см
- Колір: сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴







