
Світлодіодна гірлянда штора для вікна 3 х 3 м від USB з пультом дистанційного керування LED
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ф271
+380 (93) 058-23-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED гірлянда допоможе створити святковий настрій у Вашому домі. Світлодіоди гірлянди світять теплим (жовтим) світлом. Гірлянда працює від USB, її можна під'єднувати до powerbank, ноутбука, зарядного від телефона тощо.
Світлодіодна гірлянда штора чудово підійде для прикрашування вікна або стіни, що створить додаткову святкову атмосферу.
LED гірлянда штора має 8 режимів роботи, контроль яскравості світіння. За допомогою пульта дистанційного керування можна керувати режимами роботи, яскравістю, таймером.
Характеристики:
- Кількість лампочок: 300 шт.
- Розмір: 3 х 3 м.
- Колір освітлення: багатокольорові.
Комплектація
- Гирлянда 3 х 3 м.
- Пульт дистанційного керування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Кількість ламп | 300 шт. |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 300 шт. |
| Напруга | 5 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип гірлянди | Кульки кімнатні |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Управління | Пульт ДУ |
| Форма лампочки | Кулька |
| Розміри | |
| Висота | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колірна температура | 3000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



